Vårt team

KKMs team erbjuder en bred kompetens inom kommunikationsområdet. Är det något du undrar över eller någon du söker efter? Vi finns här för dig och tror på en personlig kontakt. Om du inte vet vem du vill nå kan du skicka till info@kkm.se.

Johannes Innala

Strateg och projektledare johannes.innala@kkm.se 070-492 01 96

Per Hazelius

Strateg och projektledare per.hazelius@kkm.se 070-791 17 32

Stina Ramström

PR-konsult och Employer branding stina@kkm.se 073-366 12 89

Hanna Zion

Art Director hanna@kkm.se 070-318 83 56

Mats Olsson

PR-strateg och medietränare mats@kkm.se 070-633 61 30

Henrik Larsson

Ansvarig pedagogiska koncept henrik@kkm.se 070-155 18 09

Anna Spiridon

Researcher anna@kkm.se 070-731 40 09

Peter Östlund

Account Director och mediastrateg peter@kkm.se 073-541 05 90

Edvin Schell

Ansvarig Värdegrunden.se edvin@vardegrunden.se 073-310 00 81

Joachim Pettersson

Strategi och utveckling digitala medier joachim.pettersson@kkm.se 070-886 62 68

Åsa Lasson

Copywriter asa@kkm.se 070-4262827

Malin Nordlund

Art Director/Web Designer malin@kkm.se 076-0556537

Våra kunder