back to top
  /  Vårt team

Vårt team

Vårt team

KKM gruppen

Peter Östlund

Kundansvarig
peter@kkm.se
073-541 05 90

Joachim Pettersson

Ansvarig webb och sociala medier
joachim.pettersson@kkm.se
070-886 62 68

Malin Nordlund

Art director och webbdesign
malin@kkm.se
076-055 65 37

Henrik Larsson

Pedagogik och lärande
henrik@kkm.se
070-155 18 09

Hanna Zion

Art director/Illustratör
hanna@kkm.se
070-318 83 56

Stina Ramström

Copy/redaktör
stina@kkm.se
073-366 12 89

Rune Nordström

Senior PR-konsult
rune@kkm.se
070-602 65 20

Johannes Innala

Senior strateg/Projektledare
johannes.innala@kkm.se
070-492 01 96

Edvin Schell

Ekonomi och administration
ekonomi@kkm.se
073-310 00 81

Anna Nygren

Livsstilspedagog
anna@kkm.se
070-820 89 99

Åsa Lasson

Copy/redaktör
asa@kkm.se
070- 426 28 27

Per Hazelius

VD
per.hazelius@kkm.se
070-791 17 32

Vårt nätverk

Emil Marczak

Filmproduktion

Anders Hazelius

Manus och regi

Engelbrekt Krantz

Dokumentärfilm

Samarbetspartners

Ungdomsbarometern

Analysföretag med fokus på Sveriges unga

Learnster

Lärplattform

Nowagruppen

Heltäckande kommunikationstjänster

61st Digital Agency

Digital produktion